Онлайн лекція доктора пед. наук, проф. С.Г. Коберніка "Географічна освіта у НУШ: особливості вивчення географії в 6 класі закладів загальної середньої освіти"

16 березня 2023 року магістранти 751 групи спеціальності 014 Середня освіта (Географія) у межах вивчення навчальної дисципліни «Сучасні технології навчання географії» долучилися до онлайн лекції на тему «Географічна освіта у НУШ: особливості вивчення географії в 6 класі ЗЗСО в 2023/2024 н.р.» доктора педагогічних наук, професора, заслуженого учителя України С.Г. Коберніка - завідувача кафедри методики навчання природничих дисциплін Українського державного університету імені Михайла Драгоманова.

У ході лекції здобувачі освіти познайомилися із відмінностями модельних навчальних програм з географії для 6-9 класів, розміщених на сайті МОН. Лектор особливу увагу приділив модельній навчальній програмі з географії для 6-9 класів ЗЗСО (автори: С.Г. Кобернік, Р.Р. Коваленко, Л.М. Даценко, Т.Г. Гільберг), її змісту для 6-го класу, підручнику «Географія» для 6-го класу за цією модельною навчальною програмою, його рубрикам та ілюстративному матеріалу, а також навчально-методичному комплекту: робочому зошиту учня для практичних робіт, тестовим завдання з географії,  опорним схемам і схематичним малюнкам, методичному посібнику для вчителя.