Виступ на онлайн-семінарі для викладачів хімії та біології закладів професійної (професійно–технічної) освіти

15 березня 2023 року декан природничо-географічного факультету СумДПУ імені А.С. Макаренка, к.пед.н., доцент Людмила Петрівна Міронець виступила на онлайн-семінарі для викладачів хімії та біології закладів професійної (професійно–технічної) освіти.

Тема семінару: «Удосконалення методики освітньої діяльності як засіб підвищення ефективності проведення уроків хімії та біології». Людмила Петрівна зупинилася на важливості екологічної освіти та екологічного виховання здобувачів освіти під час воєнного стану та презентувала навчально-методичний посібник для формування екологічної компетентності школярів «Знаю. Вмію. Дію».

Також декан факультету запросила заклади професійної (професійно-технічної) освіти до участі у першому турі онлайн-гри, яку проводить природничо-географічний факультет «Природничий квіз СумДПУ імені А.С. Макаренка».

Перший етап Природничого квізу проводиться для одного закладу освіти окремо до 25 квітня 2023 року після реєстрації. Для участі у першому етапі вчитель/викладач біології/хімії/географії має зробити заявку на участь Вашого закладу освіти за цим посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1WctP8cbta6OcKM7NKnN30pXRpRKAu66GHGikXUBg4UQ/edit?chromeless=1

До участі запрошуються усі здобувачі освіти 10-11 класів. У грі кожен учасник буде брати участь індивідуально та максимально проявити свою ерудицію.

За результатами участі три переможці будуть відзначені дипломами переможців (електронні версії будуть надіслані на e-mail), а один з них (за найбільшу кількість балів) – отримає приз від природничо-географічного факультету. Здобувачі освіти зможуть зазначати про наявність даного диплому переможця під час написання мотиваційного листа при вступі до закладів вищої освіти. Усі гравці отримають сертифікати учасника!

Дякуємо ЗСУ за можливість працювати на освітньому фронті!