Участь здобувачів освіти спеціальностей 014 Середня освіта (Географія) та 106 Географія бакалаврського рівня в онлайн заході приуроченому до Всесвітнього дня водних ресурсів

22 березня студенти спеціальностей 014 Середня освіта (Географія) та 106 Географія долучилися до онлайн заходу присвяченому Всесвітньому дню водних ресурсів, організованому Одеським державним екологічним університетом.

Під час заходу здобувачі освіти познайомилися з історією створення Всесвітнього дня водних ресурсів, гострими проблемами водних ресурсів, головними цілями для вирішення проблем води. Особлива увага була приділена практичним гідрологічним дослідженням, а саме презентації експедиції «Дністер-2022» (спікер Андрій Пилипюк, засновник Volyn River Club, організатор та керівник експедиції «Дністер-2022, сплав 700 км»).