Обговорення результатів онлайн-опитування здобувачів магістерського рівня вищої освіти щодо якості викладання на кафедрі біології людини, хімії та МНХ

28 березня 2023 року на кафедрі біології людини, хімії та методики навчання хімії відбулося планове засідання кафедри.

Серед питань порядку денного, окрім інших, також було розглянуто та обговорено результати онлайн-опитування здобувачів вищої освіти ОПП Середня освіта (Хімія) другого (магістерського) рівня вищої освіти.

Опитування щодо якості викладання навчальних дисциплін у I півріччі 2022-2023 н.р. проводилося анонімно з використанням Google-фopми. Оцінювання здійснювалося за результатами добровільного онлайн-анкетування вищевказаних учасників освітнього процесу в межах внутрішнього моніторингу якості освіти. Анкета включала 8 питань закритої форми і стосувалася усіх навчальних дисциплін І семестру.

Результати анкетування виявили, що здобувачі задоволені рівнем викладання навчальних дисциплін у I семестрі 2022-2023 навчального року, отриманим рівнем знань та вмінь, відкритістю та доступністю викладачів до спілкування та якістю викладання навчальних дисциплін загалом. Середній якісний показник за результатами опитування склав 9,7 балів (із 10.