Гостьова лекція для студентів та викладачів Донбаського державного педагогічного університету від ПГФ

У рамках роботи ресурсного центру розвитку природничої освіти СумДПУ імені А.С. Макаренка, що функціонує на природничо-географічному факультеті СумДПУ імені А.С. Макаренка - https://pgf.sspu.edu.ua, 30 квітня 2023 року к.пед.н., доцент кафедри загальної біології та екології Міронець Людмила Петрівна прочитала гостьову лекцію для студентів та викладачів Донбаського державного педагогічного університету на тему: «Актуальні питання сучасної методики навчання біології та природознавства в умовах воєнного стану».

На лекції були присутні: здобувачі освіти по спеціальності 014 Середня освіта (Біологія та здоров’я людини), декан факультету фізичного виховання – к.пед.н., доцент Холодний Олександр Іванович, завідувач кафедрою – д.б.н., професор Дичко Владислав Вікторович та доценти кафедри фізичної терапії, фізичного виховання та біології Донбаського державного педагогічного університету.

На лекції Людмила Петрівна схарактеризувала актуальні питання сучасної методики навчання біології та природознавства, пояснила основні форми, методи, методичні прийоми та засоби навчання, які доречно використовувати під час дистанційного навчання в умовах воєнного стану. Після лекції відбулося її обговорення, відповіді на запитання та обмін думками.

Щиро дякуємо за позитивні відгуки, співпрацю та спільну роботу по підготовці сучасного вчителя для НУШ.

Віримо в ЗСУ! Все буде Україна!