Обговорення результатів моніторингу рівня задоволеності науково-педагогічних працівників ПГФ умовами праці та матеріально-технічною базою університету

30 квітня 2023 року на вченій раді природничо-географічного факультету обговорювалися результати моніторингу рівня задоволеності науково-педагогічних працівників природно-географічного факультету СумДПУ імені А.С. Макаренка умовами праці та матеріально-технічною базою університету, яке проводилося відповідно до календаря моніторингових  заходів на 2022-2023 навчальний рік з 06.03. по 26.03.2023 року.

Опитування проводилось анонімно з використанням Google-фopм. Респонденти мали  можливість продемонструвати рівень своєї задоволеності в числовому вимірі від 1 до 5, де 1 – повністю незадоволений, 5 – повністю задоволений, та внести пропозиції щодо вдосконалення умов праць і матеріально-технічної бази у відкритих відповідях.

За результатами моніторингу фахівці ЦЗЯВО дійшли висновку, що науково-педагогічні працівники природничо-географічного факультету умовами праці та матеріально технічною базою СумДПУ імені А.С. Макаренка  вцілому задоволені.

Найвищим балом були оцінені (від 4,7 до 5): інформаційна підтримка освітнього процесу - електронний журнал; можливість вільно обирати методи навчання, форми, методи, критерії оцінювання; можливість залучення здобувачів вищої освіти до формування/оновлення змісту та оцінки якості освітніх, освітньо-наукових програм; інформаційна підтримка освітнього процесу - електронний розклад; можливість залучення до розробки, моніторингу, перегляду освітніх, освітньо-наукових програм.

Працюємо над усуненням проблем та врахуванням пропозицій, які були висловлені під час анкетування.