Комплексний хімічний практикум для студентів триває

Викладачі кафедри біології людини, хімії та методики навчання хімії продовжують проводити Комплексний хімічний практикум для студентів спеціальності 014 Середня освіта (Хімія).

6 квітня 2023 року викладачі кафедри Харченко Ю. В. та Вакал Ю. С. в рамках навчальних дисциплін «Хімія барвників» та «Екологічний моніторинг довкілля» організували хімічний практикум для студентів 631 групи.

Студенти мали змогу на практиці ознайомитися із методиками отримання деяких неорганічних пігментів, отримати та дослідити їх властивості, що дало змогу пригадати та закріпити навички роботи із лабораторним посудом, хімічними реагентами та приладами, виконати деякі операції. Також студенти ознайомилися із методикою визначення водневого показника (pH), набули навичок проведення титриметричного (об’ємного) аналізу, ознайомились із методом прямої потенціометрії, методикою вимірювання флуорид-йонів у природній воді.