Участь ПГФ в організації та проведенні Всеукраїнської науково-практичної конференцій для молодих науковців

Робота з обдарованими учнями на природничо-географічному факультеті СумДПУ імені А.С. Макаренка здійснюється в різних формах. 6 квітня 2023 року відбулася II Всеукраїнська науково-практична конференція молодих учених та здобувачів освіти «Шлях в науку: перші кроки».

Одним із співорганізаторів цього заходу був природничо-географічний факультет. З вітальним словом до молодих науковців виступила декан факультету, кандидат педагогічних наук, доцент Людмила Міронець. В програмі пленарних та секційних засідань, які відбулися на базі Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка, брали участь здобувачі вищої освіти з десяти областей України та м. Київ, слухачі територіальних відділень Малої академії наук України, учні закладів загальної середньої освіти, що роблять перші кроки в науці. Ряд цікавих та змістовних доповідей підготували студенти природничо-географічного факультету – Ждамірова Богдана, Дубініна Дарина (науковий керівник кандидат біологічних наук, доцент Мерзлікін І.Р.), Логвин Ганна (науковий керівник кандидат географічних наук, доцент Корнус О.Г.), учень 10 класу Ворожбянського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Лебединської міської ради Сумської області Остатній Владислав (науковий керівник кандидат біологічних наук, доцент Москаленко М.П.). Учасниками та співорганізаторами конференції було заявлено бажання проводити таку конференцію періодично.