Благодійна акція на ПГФ до Дня Бродячих тварин

3 квітня 2023 року на природничо-географічному факультеті була проведена благодійна акція до Дня Бродячих тварин.

В рамках челенджу "Щасливе пузико" студенти ПГФ годували безпритульних тваринок на вулиці. Також на природничо-географічному факультеті був проведений збір благодійних коштів для Сумського притулку для тварин. До збору долучилися студенти і викладачі, а також представники студентів навчально-наукового інституту педагогіки і психології та факультету іноземної та слов'янської філології. Загалом вдалося зібрати 2200 грн.

Разом із коштами, зібраними під час благодійної акції Університету було придбано більше 100 кілограмів мʼясних наборів, які були передані Сумському товариству захисту тварин та їх хвостатим вихованцям.

Дякуємо усім небайдужим!