Гостьова лекція на тему "Туристсько-рекреаційні райони Центральної і Східної Європи"

11.04.2023 р. для магістрантів Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка, що навчаються за спеціальністю 014 Середня освіта (Географія) денної та заочної форми навчання, в рамках вивчення навчальної дисципліни «Туристисько-рекреаційні регіони світу», була проведена відкрита гостьова лекція на тему "Туристсько-рекреаційні райони Центральної і Східної Європи".

Лекцію прочитала доцентка кафедри туризму та економіки Криворізького державного педагогічного університету В.С. Пацюк. Заняття проведене в рамках міжуніверситетської співпраці СумДПУ імені А.С. Макаренка і Криворізького державного педагогічного університету, відтак на лекції також були присутні здобувачі освіти за спеціальністю 242 «Туризм» КДПУ. У ході лекції Вікторія Сергіївна в інтерактивному режимі ознайомила здобувачів освіти з країнами, які входять до туристсько-рекреаційного регіону Центральної і Східної Європи, їх туристичними атракціями та особливостями розвитку туризму в регіоні.

Дякуємо Вікторії Сергіївні за цікаву і змістовну лекцію.