Робота з обдарованими учнями

Кафедра біології людини, хімії та методики навчання хімії продовжує роботу із зацікавленими, творчо обдарованими учнями, що цікавляться природничими дисциплінами.

11 квітня завідувач кафедри Бабенко О.М. провела STEM-заняття із учнями КУ Сумська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 8. Розглядаючи роль, значення та властивості води, учні виконували дослідницькі експерименти (S), складали моделі молекул і за їх допомогою пояснювали аномальні та унікальні властивості води (Т), самостійно розробляли та створювали прилади для очищення забрудненої води (Е), проводили розрахунки об'єму води, що витрачається людьми для різних цілей (М).

Завідувач кафедри та вчитель КУ Сумська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 8 Лебединець Н.І. домовились про подальшу співпрацю, спрямовану на розвиток STEM-освіти, сумної участі у наукових і дослідницьких проектах.