Гостьова лекція від стейкхолдера для студентів спеціальності 014 Середня освіта (Біологія та здоров’я людини) ОР «Магістр» та «Бакалавр»

12 квітня 2023 р. для студентів 652, 642 груп природничо-географічного факультету спеціальності 014 Середня освіта (Біологія та здоров’я людини) відбулася он-лайн лекція з дисципліни «Методика навчання біології в профільних класах».

Лекцію студентам провела Батура  Юлія Олександрівна, вчитель хімії та основ здоров’я Сумської загальноосвітньої школи № 5, фасилітатор,  спікер та автор онлайн-курсів освітнього проєкту «На Урок», Лауреат Європейського фестивалю для STEM-викладачів «Science on Stage», фахівець з впровадження та реалізації STEM-проєктів, стейкхолдер.

Під час гостьової лекції «Прийоми для формування презентаційних навичок: печа-куча, ignite talks, speed geeking, pitching» студенти розглянули актуальність формування та розвитку навичок коротких презентацій, які є невід’ємною складовою soft skills.

Учасники лекції розглянули умови та особливості оволодіння вчителем і учнями мистецтвом презентації, дізналися про способи проведення коротких презентацій (печа-куча, ignite talks, speed geeking, пітчинг), а також отримали практичні поради щодо їх використання на уроках біології, природознавства, основ здоров’я, для організації різноманітних освітніх заходів та для побудови професійного іміджу педагога.

Юлія Олександрівна викладала матеріал супроводжуючи його численними прикладами, активно використовувала власний досвід впровадження інноваційних прийомів. Здобувачі освіти взяли активну участь в інтерактивних вправах та обговоренні лекційного матеріалу, а наприкінці заняття висловили щирі слова вдячності Юлії Олександрівні за цікаву та змістовну лекцію.