Науково-практична конференція «Перший кроку у науку» - 2023

31 березня 2023 року в онлайн форматі відбулася науково-практична конференція «Перший крок у науку». Серед учасників конференції ­– 23 слухачів Сумського територіального відділення МАН України, які представляли результати свої наукових досліджень на восьми секціях конференції: загальної біології, зоології, ботаніки, біології людини, охорони здоров’я, медицини, психології, хімії.

У роботі конференції у якості членів журі взяли участь науково-педагогічні працівники кафедри біології та методики навчання біології, кандидати біологічних наук Ю. І. Литвиненко, А. П. Вакал, О. В. Говорун.

На секціях були представлені доповіді, присвячені досить широкій проблематиці. Під час доповідей з біології розглядалися питання використання кімнатних рослин та дикорослих степових рослин як індикаторів, поширення омели білої та дуба червоного на території на територіях Сумської області, технології вирощування женьшеню, різноманіттю та умовам розвитку макро- та мікроміцетів. Під час роботи секції медицини обговорювалися питання розвитку патологій у новонароджених. Доповіді з психології були присвячені результатам досліджень впливу війни на рівень тривожності учнів початкової школи.

За результатами виступів учасники були відзначені дипломами І, ІІ та ІІІ ступенів.