Зустріч із роботодавцями природничо-географічного факультету

Одне із головних завдань сьогодення для викладачів Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка – тримати руку на пульсі подій, що відбуваються в освітянському середовищі регіону.

10 квітня 2023 року  на запрошення адміністрації Сумського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №15, кандидат біол. наук, доцент кафедри біології та методики навчання біології природничо-географічного факультету Микола Павлович Москаленко зустрівся із педагогічним колективом навчального закладу з питанням формування екологічної освіти у здобувачів освіти. Під час спілкування відбулося обговорення реалізації потенціалу природничої освітньої галузі в контексті виховання цивілізованої взаємодії суспільства та природи. Було визначено роль і місце екологічної освіти в процесі реформування системи освіти у базовій середній школі. Було наголошено, що мета природничої освітньої галузі в Державному стандарті 2020 року сформульована із урахуванням знанєвого, діяльнісного і ціннісного складників предметної компетентності, з акцентом на формуванні досвіду і ставлення учнів до того чи іншого об’єкта, явища природи, процесу тощо. В зв’язку з цим, Микола Павлович запропонував вчителям, класним керівникам та учням відвідати Навчально-науковий центр «Ботанічний сад» Сумського педагогічного університету імені А.С. Макаренка. Даний об’єкт природно-заповідного фонду надає значні можливості як для екологічної освіти, так і для екологічного виховання школярів різного віку.

За підсумком зустрічі була досягнута домовленість щодо продовження співпраці з метою обговорення проблем освіти в Новій українській школі.