Гостьова лекція для магістрантів спеціальністю 014 Середня освіта (Географія) денної й заочної форм «Екологічна свідомість та якість довкілля: європейский досвід» (К.Б. Уткіна, університет Лулео, Швеція)

19.04.2023 року, у рамках вивчення здобувачами за спеціальністю 014 Середня освіта (Географія) другого магістерського рівня вищої освіти  денної та заочної форм навчання навчальної дисципліни “Географічні основи регіонознавства”, відбулась гостьова лекція на тему: «Екологічна свідомість та якість довкілля: європейський досвід».

Лектор - Уткіна Катерина Богданівна, к.геогр. н., доц., науковий співробітник Технічного університету Лулео (Швеція).

В ході лекції було висвітлено, зокрема, наступні питання: 1) Ознайомлення з регіонами Швеції; 2) Презентація Технічного університету Лулео (Швеція) та його департаментів; 3) Якість довкілля у Швеції; 5) Екологічна свідомість населення Європейських країн; 6) Еко-туризм, тощо. Викладачі та студенти природничо-географічного факультету виявили чималу зацікавленість лекційним матеріалом. На всі питання було надано змістовні відповіді. Щиро дякуємо Катерині Богданівні за проведене заняття та сподіваємось на подальшу співпрацю!