Учнівська дослідницька робота на кафедрі біології людини, хімії та методики навчання хімії

На кафедрі біології людини, хімії та методики навчання хімії СумДПУ імені А.С.Макаренка систематично проводиться робота з обдарованими учнями.

18 квітня на кафедрі було проведено заняття для учнів Лебединського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 7 Лебединської міської ради Сумської області. Учениці під керівництвом доц. Бабенко О.М. провели дослідження якості молочної продукції, дізнались, як визначити кислотність методом титрування, які бувають способи фальсифікації молочної продукції та як їх розпізнати. Також було здійснено визначення якості туалетного мила - встановлено лужність різних зразків твердого мила, розраховано вміст вищих жирних кислот у них і зроблено висновки про зв'язок складу мила та його властивостей.

До роботи із учнями була залучена і студентка 4 курсу спеціальності 014 Середня освіта (Хімія) Панасенко Н., що стала тьютором учнів, допомагала їм із дослідженнями та експериментами, оформленням отриманих результатів.