Студентка ПГФ розпочала наукове стажування в Ізраїлі

Студентка спеціальності 014 Середня освіта (Біологія та здоров’я людини) ОР Бакалавр Анна Олешко розпочала стажування у лабораторії досліджень мозку в університеті Бен-Гуріона, розташованій у м. Беєр-Шева, Ізраїль.

Університет Бен-Гуріон є одним із найбільших освітніх та дослідницьких центрів в Ізраїлі. В ньому навчаються близько 20 000 студентів.

Дане стажування стало можливим завдяки сприянню та рекомендаціям її наукового керівника, доцента кафедри біології та методики навчання біології Ігоря Романовича Мерзлікіна, який співпрацює з ізраїльськими колегами та проводить спільні дослідження із ними. Науковим консультантом Анни Олешко у Ізраїлі є Матвій Бойко, професор, завідувач цієї лабораторії.

Наразі Анна ознайомилася з технічним оснащенням лабораторії та проходить двомісячний курс по  вивченню правил поводження з лабораторними тваринами (Animal User Orientation Course 0470.2.0100). Заняття проводяться англійською мовою. Вона підвищує рівень володіння англійською мовою і опановує іврит. За умов успішного проходження курсу та складання екзамену, Анна отримає офіційний дозвіл роботи з лабораторними тваринами.

Природничо-географічний факультет СумДПУ імені А.С. Макаренка продовжує вивчати передові світові практики та впроваджувати їх у освітній процес!