На ПГФ відбулася Всеукраїнська олімпіада з біології, географії та хімії

22 квітня 2023 року на природничо-географічному факультеті проходив другий тур Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології, географії та хімії. Змагання проходили у дистанційному форматі з використанням технологій відеозв'язку та можливостей Google forms.

Перед початком олімпіади для учнів була провела віртуальна екскурсію по природничо-географічному факультету СумДПУ імені А.С. Макаренка, представники студентства ознайомили учасників олімпіади зі спеціальностями та освітньо-професійними програмами факультету, можливостями працевлаштування випускників та особливості вступу на навчання у 2023 р.

Цього року у ІІ турі Всеукраїнської учнівської олімпіади змагалося 103 учні (зокрема за напрямами: біологія – 47 осіб, географія – 47 осіб, хімія – 9 осіб) з різних регіонів України, а також з Польщі.

За результатами перевірки переможці олімпіади нагороджені дипломами І, ІІ та ІІІ ступенів.

Вітаємо учасників та бажаємо їм нових перемог!