Гостьова лекція з питань тканинної інженерії під час Днів студентської науки на ПГФ - 2023

На запрошення канд. біол. наук, доцента кафедри біології та методики навчання біології В. М. Торяник 24 квітня 2023 р. для студентів 2–4 курсів ОР «Бакалавр» та 1 курсу ОР «Магістр» денної форми навчання, що здобувають вищу освіту на природничо-географічному факультеті за спеціальностями «014 Середня освіта (Біологія та здоров’я людини)» та «091 Біологія», науковим співробітником Центру біомедичних досліджень Медичного інституту Сумського державного університету; PhD student in the joint PhD program between Sumy State University, Sumy, Ukraine and Silesian University of Technology, Gliwice, Poland, Євгенією Володимирівною Гусак була проведена гостьова он-лайн лекція на тему «Постійні та біодеградуючі імпланти у тканинній інженерії».

Інформація, отримана студентами під час лекції, розширить і поглибить їх знання з курсів «Біотехнологія та генна інженерія» і «Молекулярна біологія з основами біотехнології та генної інженерії», зокрема щодо можливостей та різноманітності сучасних методів клітинної та тканинної інженерії у медицині.

Присутні на лекції: завідувач кафедри біології та методики навчання біології, канд. біол. наук. доцент Литвиненко Ю. І. та канд. біол. наук, доцент Торяник В. М., висловили щиру вдячність Євгенії Володимирівні і запросили до подальшої співпраці на ниві освіти і науки.