ІV студентська наукова конференція «Географічна весна»

25 квітня 2023 р. у рамках Днів студентської науки на природничо-географічному факультеті проходила ІV студентська наукова онлайн конференція «Географічна весна». Участь в конференції, присвяченій 115 річниці з Дня народження Опанаса Ващенка, взяли здобувачі освіти спеціальностей 104 Середня освіта (Географія) та 106 Географія, які виступили з цікавими науковими доповідями, що стосувалися різних напрямів суспільної та фізичної географії, геоекології, методики навчання географії, а також взяли участь в обговоренні цих тем.

На початку конференції заступник декана ПГФ А.О. Корнус проінформував про життєвий і науковий шлях уродженця Сумщини, доктора географічний наук, професора О.Т. Ващенка. Після завершення наукової програми було проведене опитування викладачів щодо найкращої наукової доповіді, у якому перемогла робота магістранта В. Яременка (751 група) "Особливості застосування кейс-технології на уроках географії". Доповідь Д. Скоробагатько (731 група) "Технополіси і технопарки як сучасні об'єкти інфраструктури науки і освіти в світі" визнана кращою у номінації "Найкраще дослідження з суспільної географії». На думку викладачів, у номінації "Оригінальність дослідження» переміг Є. Шило (732 група) з доповіддю "Військово-політичні конфлікти в Європі: історико-географічний аналіз", а у номінації "Найкраще дослідження з фізичної географії" – доповідь О. Панченка (721 група) "Перспектива створення ландшафтного заказника на межиріччі Псла та Хоролу". Доповідь А. Шкурат (721 стн група) "Використання мобільних додатків на уроках географії" визнана кращою у номінації "Найкраще дослідження з методики навчання географії».
Дякуємо всім доповідачам за участь в конференції!