Попередній захист кваліфікаційної роботи здобувача першого (бакалаврського) рівня освіти освітньо-професійної програми “Середня освіта (Хімія та інформатика)”

23.05.2023 р. на кафедрі біології людини, хімії та методики навчання хімії відбувся попередній захист кваліфікаційної роботи здобувача вищої освіти освітньо-професійної програми “Середня освіта (Хімія та інформатика)” зі спеціальності 014 Середня освіта (Хімія) денної форми навчання першого (бакалаврського) рівня вищої освіти Станіслава Мацака.

Метою заходу є встановлення відповідності досліджень вимогам до оформлення, змісту та структури роботи, визначення ключових положень дослідження. Попередній захист відбувся на засіданні кафедри у присутності завідувача кафедри, керівника кваліфікаційної роботи та інших науково-педагогічних працівників кафедри.

Кваліфікаційна робота здобувача Станіслава Мацака на попередньому захисті була оцінена як така, що виконана в повному обсязі згідно вимог та рекомендована до захисту.

Бажаємо успішного захисту та подальших наукових звершень у царині хімічної науки!