Магістрантка ПГФ нагороджена грамотою Сумської ОДА з нагоди Дня науки!

19 травня 2023 року до Дня науки в Україні у Сумській обласній філармонії відбулися урочистості під гаслом «Наукова спільнота Сумщини – разом до перемоги», покликані відзначити визнаних науковців та підтримати талановиту молодь Сумщини.

Однією з поміж здобувачів освіти Сумської області, нагороджених грамотою Сумської обласної державної адміністрації, стала Василенко Марина – студентка 652 групи (ОР Магістр, спеціальність 014 Середня освіта (Біологія, природознавство та здоров’я людини), за участь у Обласному конкурсі наукових проєктів молодих вчених «Наука для безпеки та сталого розвитку Сумщини», напрям: продовольча безпека регіону: виклики та шляхи їх подолання.

Вітаємо Марину та її наукового керівника – В.М. Торяник, доцента кафедри біології та методики навчання біології, кандидата біологічних наук, з високою нагородою!

Бажаємо подальших успіхів на шляху підкорення наукових вершин задля Перемоги, Безпеки і Сталого розвитку Сумщини і всієї України!