Участь у онлайн навчаннях з попередження ризиків, пов’язаних з вибухонебезпечними предметами

Кандидат біологічних наук доцент кафедри біології та МНБ І.Р. Мерзлікін 22 травня прийняв участь у онлайн навчаннях з попередження ризиків, пов’язаних з вибухонебезпечними предметами.

Це навчання проводив Антон Салій, радник Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України, сертифікований інструктор від міжнародної організації з навчання ризикам пов’язаних з вибухонебезпечними предметами. Ці навчання викликані тим, що Україна зараз є найзамінованішою країною в світі. Міни та вибухонебезпечні предмети будуть становити загрозу по всій країні ще десятки років. Це особливо актуально для польових зоологів, які проводять експедиційні виїзди у місця, де проходили бойові дії або межували з ними.