Здобувачі освіти групи 623+613стн серед відзначених за успіхи у навчанні та активну громадську діяльність на факультеті та в університеті

31 травня 2023 р. на розширеній Вченій раді природничо-географічного факультету за присутності ректора, професора Лянного Ю.О., та проректора з науково-педагогічної (наукової) роботи, професора Кудріної О.Ю., здобувачі освіти групи 623+613стн (куратор – В.М. Торяник, доцент кафедри біології та методики навчання біології, канд. біол. наук) були нагороджені грамотами декана ПГФ: Аврошко Єгор, Петруша Аліна, Ситар Інна – за високі навчальні досягнення, Бацман Марія, Густенко Тетяна, Савіщенко Валерія – за високі навчальні досягнення та активну участь у громадському житті факультету та університету, Маруха Анастасія – за активну участь у громадському житті факультету та університету!

Вітаємо і гордимося! Бажаємо доброго здоров’я і подальших успіхів!

Висловлюємо щиру вдячність батькам за створення належних життєвих умов для навчання!

Висловлюємо щиру вдячність викладачам за якісне виконання своїх професійних обов’язків, підтримання інтересу до навчання та забезпечення атмосфери успіху!

Разом до ПЕРЕМОГИ!