Студенти кафедри біології та МНБ долучилися до участі у вебінарах Ukraine Global Faculty

Протягом квітня-травня 2023 р. здобувачі освіти за спеціальностями 014 Середня освіта (Біологія та здоров’я людини) і 091 Біологія освітніх рівнів «Бакалавр» і «Магістр» долучилися до участі у вебінарах міжнародного освітнього проєкту Ukraine Global Faculty.

Даний проект – це некомерційна ініціатива, яка координується благодійним фондом K.Fund за підтримки Міністерства освіти і науки України. В його межах професори з провідних університетів світу, топексперти та підприємці читають онлайн-лекції для української аудиторії. Вже понад 30 університетів стали партнерами UGF, серед них і Сумський державний педагогічний університет імені А.С. Макаренка. Усі лекції відбуваються в онлайн-форматі. У режимі реального часу учасники можуть поставити запитання лекторам та отримати відповідь. Записи лекцій доступні до перегляду в архіві в будь-який час. Мова лекцій – англійська, з синхронним перекладом на українську. Слухачі матимуть можливість обрати, якою мовою вони хочуть переглядати матеріал. Доступ безкоштовний для всіх учасників.

Проєкт передбачає широку тематику: від ІТ та інженерії до екології, біотехнології та медицини. По завершенні вебінарів учасники мають змогу одержати сертифікат.