Кафедра біології та МНБ взяла участь у заходах, присвячених Міжнародному дню захисту дітей

01 червня 2023 р. співробітники кафедри біології та методики навчання біології разом із здобувачами освіти першого та другого рівнів вищої освіти природничо-географічного факультету Сумського державного педагогічного університету взяли участь в заході, присвяченому "International Children's Day", який був організований Приватним закладом загальної середньої освіти, ліцеєм «Просперітас».

Співробітники кафедри разом із студентами запропонували ліцеїстам поринути у світ безхребетних тварин, познайомитися з колекціями тропічних метеликів і павуків-птахоїдів. Крім того, в учнів була можливість випробувати себе, потримавши у долонях одного з найбільших тарганів у світі  - Gromphadorhina portentosa - ендеміка острову Мадагаскар, що знаходиться в акваторії Індійського океану, а також спробувати "масаж" від майстрів своєї справи, найбільших та найвідоміших наземних молюсків Європи - Равликів виноградних (Helix pomatia). Таким чином, у ході проведеного заходу учні розширили свої знання з біології, а також мали можливість відволіктися від негативних думок, занепокоєння, страху і тривог, а головне – отримали позитивні емоції.
Дякуємо керівництву ліцею за запрошення та всім причетним за участь. Впевнені, що таких зустрічей буде більше!