Природничий квіз СумДПУ імені А.С. Макаренка – 2023

31 травня 2023 року у Макаренківській родині СумДПУ імені А.С. Макаренка відбулося нагородження переможців обласного конкурсу-гри «Природничий квіз СумДПУ імені А.С. Макаренка», який організував і провів природничо-географічний факультет СумДПУ імені А.С. Макаренка.

Даний захід проходив онлайн з лютого по травень 2023 року на ліцензійній версії платформи Kahoot. Конкурс-гра є авторською розробкою студентів та викладачів ПГФ. Завдання підготовлені викладачами природничо-географічного факультету. Модераторами гри виступали студентські активісти факультету – Анастасія Дубіковська, Софія Спасьонова, Олександр Панченко, Валерія Савіщенко, Єлізавета Безбородова, Валерія Пасько. Технічну підтримку та модерування забезпечувала – доктор філософії, старший викладач кафедри біології людини, хімії та методики навчання хімії – Юлія Сергіївна Вакал. Організаційні питання вирішувала декан природничо-географічного факультету – к.пед.н.. доцент Людмила Петрівна Міронець.

У першому турі взяли участь здобувачі освіти 10-11 класів закладів загальної середньої освіти м. Суми (№ 2, №6, №7, №9, №10, №12, № 21, № 25, №17, Гімназія 1, Сумська класична гімназія), а також здобувачі освіти Сумського, Роменського та Охтирського районів. У першому турі загалом грали більше 400 учасників. У другому турі, який відбувся 23.05.2023 року, грали представники від кожного закладу освіти. Переможцями стали:

• 1 місце - Назаренко Діана (Садівський ліцей Садівської сільської ради Сумського району Сумської області)
  • 2 місце - Репін Даніїл (Сумський заклад загальної середньої освіти І – ІІІ ступенів № 10 Сумської міської ради)
  • 3 місце- Шарубін Анатолій (Садівський ліцей Садівської сільської ради Сумського району Сумської області).

Учні-переможці були нагороджені дипломами, запрошенням на навчання та цінними призами, вчителі – сертифікатами за високу професійну майстерність у підготовці переможців. Для директорів шкіл на заклад освіти передані кубки переможців. Подяки від ректора Університету та цінні подарунки отримали учні, які набрали найбільшу кількість балів у першому турі гри.

Під час нагородження, ректор СумДПУ імені А.С. Макаренка, професор Юрій Олегович Лянной вручив цінні подарунки здобувачам освіти, подякував усім учителям та директорам ЗЗСО, які долучають учнів до заходів Університету та сприяють популяризації природничих наук на Сумщині.

Щиро вітаємо переможців та віримо, що подібними заходами ми сприяємо популяризації природничих наук, заохочуємо учнів до навчання, а цим - наближаємо перемогу України!