Травневе засідання вченої ради факультету

31 травня 2023 року відбулося планове засідання вченої ради природничо-географічного факультету.

Порядок денний передбачав розгляд наступних питань:

1. Результати науково-дослідної роботи на кафедрах факультету.
  2. Звіт керівників науково-дослідних лабораторій та ресурсного центру факультету.
  3. Організація роботи екзаменаційних комісій.
  4. Звіт про виховну роботу на факультеті.

Перед початком засідання, ректор СумДПУ імені А.С. Макаренка, професор Юрій Олегович Лянной вручив подяки за сумлінну працю ювілярам ПГФ - к.пед.н., доценту Світлані Едуардівні Генкал та д.т.н., професору Юрію Васильовичу Буцу.

Проректор з науково-педагогічної (наукової) роботи, доктор економічних наук, професор Ольга Юріївна Кудріна вручила диплом за ІІІ місце у конкурсі опублікованих наукових та навчальних видань за підсумками 2022 року – к.геог.н., доценту Анатолію Олександровичу Корнусу, Грамоту Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації за підготовку переможців та призерів Всеукраїнського конкурсу – захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН України за підсумками 2022 – 2023 навчального року – к.б.н.. доценту Миколі Павловичу Москаленку та Подяки студентам ПГФ, які показали високі показники у науковій, навчальній та виховній роботі.

Далі вчена рада працювала над розглядом питань, які стояли на порядку денному засідання. Звіти заступника декана з наукової роботи, керівників науково-дослідних лабораторій та ресурсного центру розвитку природничої освіти показав, що на природничо-географічному факультеті СумДПУ імені А.С. Макаренка до наукової роботи залучаються усі викладачі та значна частина здобувачів вищої освіти, про що свідчать високі показники публікаційної активності та перемоги у різноманітних конкурсах.

У виховному плані, не зважаючи на дистанційне навчання та війну, на природничо-географічному факультеті основні напрями виховної роботи будувались відповідно до ціннісних орієнтирів за наступними ключовими лініями: ціннісне ставлення особистості до суспільства і держави; до сімʼї, родини, людей; до себе; до праці та природи; до культури і мистецтва. Квест – команда ПГФ виграла весняний турнір СумДПУ імені А.С. Макаренка.

Впевнено працюємо до Перемоги!