Природничо-психологічний квест «Життя прекрасне» у Ботанічному саду

У рамках фестивалю «Ніч музеїв», 20 травня 2023 року у ННЦ «Ботанічний сад СумДПУ імені А.С. Макаренка», відбувся природничо-психологічний квест «Життя прекрасне», який був частково профінансований громадською організацією «ЦУКР».

Цього дня в межах квесту було організовано 7 творчих станцій, зокрема:

• «АртФлора». Арттерапія. Виготовлення квітів з гофрованого паперу та цукерок; виготовлення квітів з тканини; виготовлення магнітиків з застигаючого пластиліну. Відвідувачі могли забрати з собою виготовлені вироби.
  • «М’які хмаринки». Арттерапія. Валяння вовни, виготовлення квітів та іграшок. Відвідувачі могли забрати з собою виготовлені вироби.
  • «Острів скарбів». Пісочна терапія, розроблення дрібної моторики рук, малювання піском.
  • «Кольорові фантазії». Арттерапія. Квілінг, виготовлення «мармурового малюнку» та малювання повітряними кульками. Відвідувачі могли забрати з собою виготовлені вироби.
  • «Загадкова скринька». Контактна експозиція геологічних матеріалів та мінералів, прикладні досліди з мінералами.
  • «Цікава зоологія». Можливість потримати в руках тварин та сфотографуватися з ними.
  • «Магічна лабораторія». Хімічні досліди, малювання за допомогою хімічних реактивів.

Окрім станцій квесту для відвідувачів даної локації були організовані екскурсії екостежками Ботанічного саду, зона музикотерапії, психологічне «Колесо фортуни» та зона релаксу з м’якими кріслами.

За чотири години роботи локації гостями стали декілька сотень відвідувачів, серед яких особливо багато було молодих сімей з дітками та людей старшого віку.

Ми висловлюємо щиру вдячність студентам та викладачам нашого Університету, які долучилися до організації та проведення даного заходу.