Майстер-клас з біотехнології

У рамках співпраці між Сумським державним педагогічним університетом імені А. С. Макаренка та ДУ «Інститут харчової біотехнології та геноміки Національної академії наук України» на кафедрі загальної біології та екології з візитом перебувала старший науковий співробітник лабораторії екстракції рослинної сировини та біоконверсії, к.б.н. Круподьорова Тетяна Анатоліївна.

Вона взяла участь у роботі студентської проблемної групи з мікології. Зокрема, було проведено майстер-клас з біотехнології, метою якого стало ознайомити студентів із загальноприйнятими мікробіологічними та мікологічними методами роботи з чистими культурами грибів. Також було обговорено питання подальшої співпраці у рамках чинного договору.