Участь стейкхолдерів у освітньому процесі

8 лютого 2021 р. для студентів 722 групи (спеціальності 106 Географія) лекцію з навчальної дисципліни «Рекреаційна географія» на тему «Пізнавальна рекреаційна діяльність», провів доктор біологічних наук, начальник наукового-дослідного відділу Гетьманського національного природного парку С.М. Панченко.

Сергій Михайлович надзвичайно цікаво розповів про рекреаційні можливості рідного краю. Впродовж лекції було проведено типізацію культурно-історичних пам’яток, розглянуто методику дослідження природних об’єктів, явищ і процесів, розробку туристичних маршрутів із залученням об’єктів природно-заповідного фонду. Лектор підкреслив важливість рекреаційно-пізнавальної діяльності, яка покликана розвивати людину та підвищувати її освітньо-культурний рівень.