Польова експедиція з менеджменту охорони дикої природи

В межах закордонної мобільності на базі SRUC (Scotland’s Rural College) кампусу Barony College Об’єднаного королівства Великобританії (Шотландія) ст. викладачем кафедри загальної та регіональної географії Король О.М. було взято участь у польовій експедиції з менеджменту охорони дикої природи разом зі студентами, що навчаються за програмами «Лісове господарство» та «Управління дикою природою та охороною природи».

Метою експедиції стало проведення візуальної оцінки біорізноманіття дерев і виявлення доказів минулого управління.

Учасники експедиції зібрали дані про плантацію для спільного проекту. Студенти з програми управління дикою природою та збереження, завдяки зібраним даним зможуть запланувати керування середовищем існування, щоб зберегти або збільшити біорізноманіття. А студенти-лісівники завдяки даним зможуть запланувати керування лісами з більшою економічною віддачою, менше враховуючи біорізноманіття.

Після польових досліджень було проведено геоінформаційний аналіз досліджуваної території завдяки ресурсу ArcGis-online та програмі QGis.