Звітна конференція з виробничої практики здобувачів вищої освіти другого (магістерського) рівня спеціальності 091 Біологія

12.06.2023 р. відбулася звітна конференція з виробничої практики студентів 654 групи, що здобувають вищу освіту другого (магістерського) рівня за спеціальністю 091 Біологія і яка є обов'язковим компонентом однойменної освітньо-професійної програми.

Метою виробничої практики, що тривала з 01.05.2023 р. по 09.06.2023 р., було формування у магістарнтів загальних та фахових компетентностей, професійних умінь та навичок самостійного виконання функцій біолога в реальних умовах практичної діяльності.

Базами виробничої практики були підприємства та установи міста Суми, з якими СумДПУ імені А.С. Макаренка укладені договори про співпрацю та проходження виробничої практики: клініко-діагностична лабораторія ТОВ «Сумський обласний центр служби крові», клініко-діагностична лабораторія КНП СОР «Сумська обласна клінічна лікарня», Товариство з обмеженою відповідальністю «Астра Лабораторіз», хіміко-бактеріологічна лабораторія КП «Міськводоканал» Сумської міської ради, виробничо-технологічна лабораторія Товариства «Сумська паляниця», Навчально-науковий центр «Ботанічний сад СумДПУ імені А.С. Макаренка».

Зміст звітної документації, що продемонстрували здобувачі освіти під час звітної конференції, свідчить, що програма виробничої практики виконана ними в повному обсязі. В характеристиках від баз практик зазначено, що, реалізуючи мету і завдання виробничої практики магістранти продемонстрували ґрунтовну теоретичну і методичну підготовку з біології, високий рівень вмінь і навичок використання теоретичних знань при вирішенні конкретних дослідницьких завдань, необхідні для науково-дослідницької роботи якості – допитливість, дисциплінованість, працелюбність, відповідальність, ініціативність.

Висловлюємо щиру вдячність керівникам виробничої практики від вище зазначених баз практики і сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!