Викладачі кафедри загальної та регіональної географії долучилися до організації й проведення Всеукраїнської науково-практичної конференції «Природничі науки: теорія, практика, методика навчання», яка проходила 20 червня 2023 р. у м. Миргороді. Науковцями кафедри (О.Г. Корнус і О.С. Данильченко) було підготовлено дві доповіді у секції «Актуальні дослідження в галузі наук про землю: теорія і практика» і «Удосконалення змісту природничої освіти, впровадження інноваційних освітніх технологій». Варто зазначити, до співавторами доповідей виступили магістрати ОПП Середня освіта (Географія. Біологія та здоров’я людини») денної і заочної форм навчання Г.О. Логвин і М.О. Бей.