Участь у вебінарі "Екоініціативи в закладах гостинності для післявоєнної модернізації України: виклики чи можливості"

20 червня 2023 року зав. кафедри загальної та регіональної географії, доц. Олеся КОРНУС взяла участь у  вебінарі “Екоініціативи в закладах гостинності для післявоєнної модернізації України: виклики чи можливості”,

який є одним із етапів проєкту «Відновлення і модернізація закладів гостинності на принципах ZeroWaste&ClimateFriendly для зеленого розвитку громад України». Проєкт реалізується ГО Екологічні новини (м. Херсон), ІГ Mariupol Zero Waste (м. Маріуполь), Društvo Ekologi brez meja (Словенія), за підтримки Zero Waste Alliance Ukraine та Europe Climate Foundation. У вебінарі взяли участь представники закладів гостинності. науковці, представники громадськості, здобувачі освіти з різних регіонів України. У ході вебінару обговорювалися питання розвитку екологічно-свідомих практик та ініціатив, спрямованих на збереження природних ресурсів та зменшення негативного впливу на навколишнє середовище, що включає в себе впровадження енергоефективних технологій, використання відновлюваних джерел енергії, зменшення водоспоживання, переробку відходів, сприяння сталим споживчим практикам та пропаганду екологічного мислення.  Дякуємо організаторам і спікерам за цікавий і змістовний захід.