Курси підвищення кваліфікації вчителів географії на базі кафедри загальної та регіональної географії СумДПУ імені А.С. Макаренка

9 лютого 2021 року відбулося планове заняття курсів підвищення кваліфікації вчителів географії в дистанційному режимі.

Учасниками он-лайн конференції на платформі Zoom були: Васильєва Марина Василівна – вчитель географії комунального закладу «Навчально-виховний комплекс «Загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад» № 26» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області; Гончаренко Марина Михайлівна та Шевельова Олена Василівна – вчителі географії комунальної установи «Сумська гімназія № 1». Модератором заходу виступив доцент кафедри загальної та регіональної географії Сюткін С.І. Мета заходу: удосконалення професійної підготовки шляхом поглиблення й розширення професійних знань, умінь і навичок з географії та методики навчання географії, набуття науково-педагогічного досвіду в межах спеціальності.

Всі учасники курсів мають затверджену індивідуальну програму з врахуванням специфіки педагогічного навантаження та власних наукових уподобань. Водночас існують спільні проблеми, зокрема й пов’язані з карантинними обмеженнями. Учасники он-лайн конференції висловили обережний оптимізм щодо намічених шляхів вирішення означеної проблематики, зокрема й через створення оnline-контенту для полегшення вивчення політичної карти світу та кращого розуміння структурних зрушень у сучасному світовому господарстві.