Он-лайн лекція з ГІС-технологій

9 лютого 2021 р. на кафедрі загальної та регіональної географії в межах вивчення дисципліни «Геоінформаційні системи та бази данних» лекцію у 712 групі на тему «Відкриті дані у ГІС для створення тематичних веб-карт» провів ГІС-фахівець Світового центру даних із геоінформатики та сталого розвитку КПІ імені І. Сікорського С.В. Гапон.

На лекції обговорювалися питання створення тематичних веб-карт за допомогою даних, що знаходяться у вільному доступі. Лектор ознайомив студентів із сайтами та порталами, де розташовані вільні дані, а також продемонстрував їх додавання у програму ArcGis. Цінним є те, що студенти побачили не тільки комплексний підхід до роботи із ГІС даними, але й отримали інформацію щодо застосування навичок роботи з ГІС у майбутній професійній діяльності.
Дякуємо Сергію Вікторовичу за чудовий матеріал, цікаву доповідь та згоду на подальшу співпрацю.