Викладачі кафедри загальної та регіональної географії взяли участь у наукових заходах

Викладачі кафедри загальної та регіональної географії А.О. Корнус і О.С. Данильченко взяли участь у он-лайн засіданні міждисциплінарного семінару «Обрії науки», що його організовують науковці Українського католицького університету,

Львівського національного університету ім. Івана Франка та Національної академії наук України. Зокрема 22 червня 2023 р. названі викладачі долучилися до обговорення лекції М. Елбакідзе (Шведський сільськогосподарський університет, м. Уппсала) «Ландшафти як взаємопов’язані соціально-екологічні системи: просторове планування зеленої інфраструктури у Європі».

23 червня 2023 р. викладачі кафедри загальної географії А.О. Корнус і О.Г. Корнус взяли участь у роботі ІІ міжнародної науково-практичної конференції «Актуальні проблеми та перспективи розвитку регіонів», що проходила на базі ПВНЗ «Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем’янчука». Для обговорення на вказаній конференції А.О. Корнусом було підготовлено доповідь «Проблеми раціонального надрокористування в Сумській області».