На ПГФ закінчили свою роботу Екзаменаційні комісії з підсумкової атестації

24 червня 2023 року закінчила свою роботу Екзаменаційна комісія з підсумкової атестації здобувачів освіти за спеціальністю 014 Середня освіта (Географія) денної та заочної форм.

Здобувачі освіти успішно склали 2 кваліфікаційних іспити з географії та методики навчання географії і з психолого-педагогічних дисциплін, біології та методики навчання біології, у ході яких продемонстрували належний рівень теоретичної та практичної підготовки, володіння методикою навчання географії та біології. Рішенням екзаменаційної комісії усім студентам присвоєна кваліфікація «Бакалавр освіти за предметною спеціалізацією Географія. Вчитель географії основної школи».

Вітаємо здобувачів освіти з успішним проходженням підсумкової атестації та бажаємо їм особистих і професійних успіхів, нових звершень під час навчання на магістерському рівні вищої освіти!