Зоологічна частина польових практик ПГФ

Кінець травня та початок червня завжди запам'ятовується для студентів природничо-географічного факультету яскравими та пізнавальними біологічними практиками.

Цей рік, завдяки Збройним Силам України, які щомиті захищають нашу державу та дають нам можливість навчати та навчатися, не став винятком.

Студентами та викладачами кафедри біології та методики навчання біології були проведенні дистанційні та очні (безпосередньо в природі) екскурсії, на яких здобувачі оволоділи методиками польових зоологічних досліджень ентомо- та орнітофауни. Збір матеріалів, оформлення колекцій, опис та визначення в лабораторіях дають можливість не тільки навчитися, але і відчути себе справжнім дослідником. Окреме задоволення отримали студенти другого курсу, що мали змогу о п'ятій ранку вийти в природу та описати види птахів, характерних їх рідній місцевості та максимально насолодитися неймовірним співом пернатих. Від імені викладачів висловлюємо подяку нашим найкращім здобувачам за наполегливість, бажання пізнавати, за їх працю та блиск в очах. З нетерпінням чекаємо нових зустрічей у стінах університету!