Червнева екскурсійна програма зоологічного музею СумДПУ

Кожен вчитель біології хоче продемонструвати учню, що його предмет – це не лише теорія, а і захопливий світ навколо дитини.

СумДПУ імені А.С. Макаренка, як педагогічний заклад вищої освіти, хоче підтримати наших колег-вчителів у цій справі. Протягом року педагогічний колектив закладу допомагає ознайомлювати дітей із тваринним світом України та всієї планети на прикладах експозицій зоологічного музею. У Музеї, де представлено понад 4000 експонатів, відвідувачі мають можливість ознайомитися з найбільшою на Сумщині колекцією комах, мушель молюсків, коралів, опудал тварин з місцевої і світової фауни.

Так, тільки протягом червня 2023 року, викладачами та співробітниками кафедри біології та методики навчання біології було проведено 54 екскурсії зоологічним Музеєм для учнів закладів загальної середньої освіти, вихованців закладів дошкільної освіти та всіх бажаючих жителів Сумської ОТГ.

Наприкінці екскурсії її учасники мали змогу залишити свої враження та побажання у «Книзі відгуків», що відвідувачі робили із задоволенням та ентузіазмом.

Окремо зазначимо, що Музей відкритий протягом року, відвідати екскурсії можна за попередньою домовленістю. Детальнішу інформацію ви можете дізнатися, зателефонувавши за номерами фахівців кафедри, які вказані на сайті університету в розділі "Музей зоології" або за покликанням – https://pgf.sspu.edu.ua/kafedra-biolohii-ta-metodyky-navchannia-biolohii (кафедра біології та методики навчання біології).

Чекаємо на вас!