На природничо-географічному факультеті розпочала роботу Літня біологічна школа

26 червня на кафедрі біології та методики навчання біології СумДПУ імені А. С. Макаренка розпочала роботу щорічна Літня біологічна школа «Вакалівщина-2023», до якої традиційно залучається учнівська молодь м. Суми та Сумської області.

Під час роботи Біошколи учні поглиблюють свої знання з низки біологічних дисциплін, беруть участь у біологічних вікторинах, психологічних тренінгах. На лабораторних заняттях, які проводять викладачі природничо-географічного факультету, учасники Біошколи набувають навичок роботи з лабораторним оптичним обладнанням: сучасними мікроскопами, стереолупами, біноклями, відкриваючи таким чином для себе те, що зазвичай є невидимим для людського ока. Вперше у цьому році були проведені лабораторні заняття з ґрунтознавства, цитології та фізіології людини, під час яких учні змогли дізнатися більше про загальнонаукові та спеціальні методи дослідження якості ґрунтів, а також отримати теоретичні навички визначення груп крові та резус фактору, принципи успадкування груп крові.

Дякуємо викладачам і співробітниками кафедри біології і методики навчання біології, кафедри біології людини, хімії та методики навчання хімії, а також кафедри психології, за організацію та проведення Біошколи. Окрема вдячність нашим захисниками, всім хто боронить нашу країну від окупантів та дає можливість підтримувати освіту та традиції природничо-географічного факультету.