Підвищення кваліфікації вчителів та науково-педагогічних працівників

Освітня діяльність

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Пропонуємо Вам співпрацю щодо професійного розвитку педагогічних працівників Вашого закладу освіти. Запрошуємо на курси підвищення кваліфікації вчителів природничо-географічних дисциплін (ліцензія затверджена наказом МОН України від 22.02.2021 р. № 19- л).

Курси підвищення кваліфікації проводяться на базі природничо-географічного факультету імені А.С. Макаренка щомісяця протягом 2023 – 2024 навчального року. Графік курсів підвищення кваліфікації з біології, екології, природознавства, географії, хімії та основ здоров’я подано у додатку 1 цього  документу.

Програма курсів розрахована на один кредит ECTS (30 год., з яких - 13 год. відведено на аудиторну та 17 год. на самостійну роботи). Кожна програма передбачає питання організації роботи у НУШ та з роботи з учнями, що мають особливі освітні потреби.

Аудиторна робота передбачає проведення тренінгів, лекцій, лабораторних занять, майстер-класів, дискусій, вебінарів, семінарів, круглих столів тощо. Може проводитися очно чи он-лайн. Самостійна робота здійснюється в індивідуальній формі, в тому числі шляхом он-лайн комунікації.

Тривалість навчання: 1 тиждень.

Наповнюваність групи: до 20 осіб або індивідуально.

Вартість - 1 кредит (30 год.) - 400 грн (за рахунок фізичних чи юридичних осіб).

Форма проведення – очна або он-лайн (за допомогою платформ Zoom,  Google Meet чи інших).

Для отримання послуги, педагогічний працівник подає такі документи:

Всі документи можна подати дистанційно на пошту  Olhakonchenko@ukr.net  або особисто за адресою: м. Суми, вул. Роменська, 87. Сумський державний педагогічний університет імені А.С. Макаренка, Центральний корпус, 1 поверх,  кабінет № 147 Відділ працевлаштування, професійно-технічної освіти та додаткових платних послуг.

За довідками звертатися за телефонами:  +38099-063-90-79 (Володимир Федорович) +380666030935 (Ольга Іванівна)  Olhakonchenko@ukr.net

Слухачі курсів отримують свідоцтво про підвищення кваліфікації встановленого зразка (можна отримати особисто або буде надісланий по пошті (Нова чи Укрпошта)).

Стосовно тематики курсів та інших питань (за потреби) можна проконсультуватися:

  • з біології, екології, природознавства, основ здоров'я до Міронець Людмили Петрівни (066 468 77 12);
  • з фізичної та суспільної географії, технологій навчання географії, картографії, краєзнавчо-туристичної роботи до Король Олени Миколаївни  (0500661048);
  • з хімії (за усіма розділами), технологій навчання хімії, хіміко-екологічного моніторингу, розв’язування задач, практики хімічного експерименту до Бабенко Олени Михайлівни (066 347 96 50).

Пропонуємо ознайомитись із Графіком проведення курсів підвищення кваліфікації вчителів біології, екології, природознавства, географії, хімії, основ здоров’я на 2023-2024 н.р.

Меню