Художньо-екскурсійний проєкт «Кольорові Суми» в ННЦ «Ботанічній сад СумДПУ імені А.С. Макаренка»

Щовівторка та щочетверга у навчально-науковому центрі «Ботанічній сад СумДПУ імені А.С. Макаренка» проходить художньо-екскурсійний проект під назвою «Кольорові Суми».

Цей захід проводить студентка-художниця 4 курсу Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка Анастасія Кулага спільно із працівниками ботанічного саду. На цю подію збираються групи зацікавлених містян. Спочатку всі знайомляться з територією ботанічного саду, відвідують ознайомчу екскурсію, де вивчають колекцію рідкісних, зникаючих та поширених рослин. Після цього кожен з учасників обирає для себе ділянку, яка найбільш сподобалась і малює її під промінчиками сонця та дивовижний спів птахів.