Участь у ІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції «Педагогічні інновації та їх впровадження (природнича освітня галузь)»

Завідувач кафедри біології людини, хімії та методики навчання хімії Бабенко О.М. 9 вересня 2023 року взяла участь у ІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції «Педагогічні інновації та їх впровадження (природнича освітня галузь)».

Організатори конференції – креативна команда викладачів кафедри хімії середовища та хімічної освіти Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

Програма конференції включала розгляд актуальних і сучасних питань, що охопили всі напрямки роботи у закладах освіти:

• ефективні технології навчання інтегрованих курсів у 5-6 класах;
  • упровадження елементів STEM-освіти на уроках природничого циклу;
  • практичні аспекти розвитку творчих здібностей учнів на уроках природничої освітньої галузі;
  • час, як головний ресурс педагога: основні секрети тайм-менеджменту;
  • застосування у роботі вчителя можливостей штучного інтелекту;
  • засоби протидії дезінформації;
  • проєктне навчання як ефективна діяльнісна складова освітнього процесу під час он- і офлайн навчання;
  • створення безпечного та сприятливого середовища для учасників освітнього процесу.

Організатори та спікери конференції надихнули всіх учасникам креативні творчі ідеї, позитив та створили атмосферну зустріч із педагогами-однодумцями.