Гостьова лекція із зоології від професора Поморської Академії в Слупську (Польща)

15 листопада студенти першого курсу ОР Бакалавр спеціальності 091 Біологія та біохімія разом із доцентом кафедри біології та МНБ Говоруном О.В. відвідали гостьову лекцію, прочитану доктором біологічних наук, професором, директором інституту біології навколишнього середовища Поморської Академії у Слупську (Польща) Олегом Александровичем.

Лекція на тему «Зміни ареалів комах у Східній Європі» була проведена у рамках тижня науки в Академії. Лекцію відвідали понад 80 студентів і викладачів з шести університетів України.

Під час лекції професор О. Александрович розповів про нові інвазивні види комах, зареєстровані на території Польші та інших країн Євросоюзу, про зміни в ареалах «старих» інвазивних видів. Детально охарактеризував різні існуючі методи стримування інвазій комах, результати та перспективи їх застосування.