Вивчаємо нові підручники для НУШ

15 лютого 2024 року науково-педагогічні працівники та здобувачі освіти природничо-географічного факультету взяли участь у вебінарі, спікеркою якого була авторка численних шкільних підручників з хімії, докторка педагогічних наук, професорка, дійсний член (академік) НАПН України Ольга ЯРОШЕНКО на тему: «Підручник, який надихає семикласників і допомагає пізнавати хімію у Новій українській школі».

Близько 300 учасників зібрала ця зустріч. Ольга Григорівна представила підручник «Хімія. 7 клас», написаний у співавторстві з Тетяною Валеріївною КОРШЕВНЮК за вимогами Нової української школи відповідно до модельної навчальної програми з хімії 7-9 класів ЗЗСО (автор О.Григорович).

У підручнику простежується наступність з інтегрованим курсом «Пізнаємо природу» в 5-6 класах, реалізуються діяльнісний і дослідницький підходи до навчання хімії, є різноманітні пізнавальні завдання, зокрема для групової роботи та формувального оцінювання семикласників.

Щиро дякуємо вельмишановній  Ользі Григорівні за презентацію підручника!