Здобувачі освіти взяли участь у вебінарах з методики навчання хімії

Протягом лютого здобувачі освіти першого (бакалаврського) і другого (магістерського) рівнів спеціальності 014 Середня освіта (Хімія) та 014 Середня освіта (Біологія та здоров'я людини) взяли участь у циклі вебінарів і відкритих лекцій, на яких розглядались сучасні підходи до створення підручників хімії згідно Концепції Нової української школи.

Студенти мали можливість поспілкуватися з провідними науковцями та методистами України, ознайомитися з новітніми тенденціями у навчанні хімії та отримати практичні поради щодо використання сучасних підручників у навчальному процесі. У рамках вебінарів були розкриті актуальні теми: Концепція Нової української школи, Державний стандарт базової середньої освіти та їх уплив на підходи до навчання хімії у 7-9 класах; сучасні вимоги до створення підручників хімії; використання інтерактивних і дослідницьких методів навчання на уроках хімії; формування ключових компетентностей і наскрізних умінь учнів на уроках хімії. Отримані знання здобувачі освіти зможуть застосувати як під час виробничої педагогічної практики, так і у своїй майбутній педагогічній діяльності. Вебінари допомогли краще зрозуміти Концепцію Нової української школи та її вимоги до викладання хімії, отримати цінні поради щодо використання сучасних підручників хімії у освітньому процесі. За результатами участі у вебінарах здобувачі освіти отримали відповідні сертифікати.