Участь викладачів кафедри біології та МНБ в освітньому проєкті «STEM-школа – 2024»

Протягом лютого 2024 року викладачі кафедри біології та методики навчання біології доц. Литвиненко Ю.І., доц. Генкал С.Е., доц. Говорун О.В., доц. Вакал А.П. пройшли підвищення кваліфікації на базі Інституту модернізації змісту освіти «STEM-школа: організація освітнього процесу в системі інтегрованого навчання» з метою набуття професійних компетентностей, необхідних для розвитку STEM-освіти.

Освітня програми підвищення кваліфікації включала три модулі: «Концептуальні засади розвитку STEM-освіти в Україні», «STEM-освіта: організація освітнього процесу в системі інтегрованого навчання», «Ціннісно-компетентністні підходи розвитку професійної діяльності STEM-педагога» обсягом 15 годин (0,5 ЄКТС).

Після закінчення навчання та успішного складання підсумкового тестування учасники отримали сертифікати.