Участь географів у воркшопі «Досвід ЄС щодо сталого розвитку туризму»

28 березня 2024 року викладачі кафедри загальної та регіональної географії і здобувачі освіти спеціальностей 014 Середня освіта та 106 Географія долучилися до воркшопу «Досвід ЄС щодо сталого розвитку туризму», який проводився в межах реалізації проєкту «Європейські цінності: сталий розвиток, економічна безпека та цивілізаційні імперативи» 101127413 — EVSDESCI (програма Еразмус+ напрям Жан Моне), що фінансується Європейським Союзом.

У ході зустрічі були обговорені питання використання онлайн-інструментів моніторингу зеленого та цифрового переходу європейської туристичної екосистеми, ревіталізація як інструмент сталого розвитку туризму: кейс м. Лодзь, Польща (спікер - Ганна Горіна), проаналізовані критерії та програми сертифікації сталого розвитку європейського готельного бізнесу (спікер - Тетяна Кожухова), розглянуто стале управління індустріальною спадщиною в контексті розвитку урбаністичного туризму (спікер - Катерина Горюнова), обговорено розвиток туризму в індустріальному місті: кейс м. Кривий Ріг, Україна (спікер - Ганна Літвінчук). Дякуємо організаторам за змістовну і цікаву зустріч.